Kurucumuz Dr.Fuat Güldal'ı saygıyla anıyoruz.

ANASAYFA > RANDEVU ve SONUÇ ALMA


RANDEVU

Merkezimizden bizzat başvurarak ya da telefonla randevu alabilirsiniz. 

Randevu sırasında sekreterlerimiz sizden bazı bilgiler alacaktır. Bunlar;

İsim soyadı

İstenen tetkik(ler)in  adı

Tetkiki isteyen kurum veya hekim

Tercih ettiğiniz randevu saati

Size ulaşılabilecek bir telefon numarası

gibi.

Bu bilgiler ışığında mümkün olan en kısa süre için randevu verilecektir.

İstediğiniz zaman arayarak randevu tarih ya da saatini değiştirebilirsiniz.  Eğer randevuyu iptal etmek isterseniz lütfen arayarak bilgi veriniz.  Böylece başka bir hastamızın mağdur olmasını önlemiş olursunuz.

Sizden istenen görüntülemenin özelliğine göre sekreterimiz, varsa yapmanız gereken ön hazırlıklar konusunda sizi bilgilendirecek veya çekim ekibinden bir kişi ya da radyoloğumuzla görüşmenizi sağlayacaktır.

Randevusuz başvurular da kabul edilmekte olup doluluk oranına göre gün içinde çekiminizin yapılması sağlanacaktır.

Güleryüzlü ekibimiz sizleri yönlendirmekten mutluluk duyacaklardır. Çeşitli bilgiler içeren formları doldurmanız istenecek, bazı konularda bilgi verilerek çekim yapılacak cihazın yakınındaki bekleme salonunda oturmanız istenecektir.

 

 

SONUÇLAR

Eğer sizi yönlendiren kurumlar ile farklı bir anlaşma mevcut değilse, yapılan tetkiklerin görüntüleri CD olarak hemen,  çekimden 10-15 dakika sonra çekim ekibimiz tarafından size iletilecektir.   Radyologlarımızın raporları ise 2-4 saat sonra yazılmış olacaktır.

Eğer sizi yönlendiren kurumlar ile farklı bir anlaşma mevcut değilse, sonuçlarınız isterseniz size elden verilecek ya da belirttiğiniz bir e-posta adresine gönderilecektir. Eğer isterseniz doktorunuzun e-postasına da gönderilebilir.